Hageselskapet Tverlandet

Hageselskapet Tverlandet

Hageselskapet Tverlandet ble stiftet 1980. Laget består av medlemmer fra hele kommunen, men i all hovedsak fra Tverlandet, Godøynes og Saltstraumen. Laget har i overkant av 90 medlemmer, og har et stort og aktivt styre. Aktivitetene våre prøver å nå flest mulig interessefelt innenfor hageglede. De aller fleste av møtene våre er åpne for alle. Medlemmer av laget har mange gode medlemsfordeler sentralt og lokalt. Aktiviteter annonseres på Facebook, i Hva skjer, Norsk hagetidend og på oppslag på butikker.

Logo Tverlandet hagelag - horisontal

Nyheter

Besøkshager i Nordland 2019

Besøkshager i Nordland 2019

Her finner du en oversikt over hager som det er mulig å besøke i Nordland. Det er ikke noen definisjon på en

Kontakter

Funksjon Navn Epost Telefon
Leder Marit Skjemstad Botten marit-bott@hotmail.com 98639784
Sekretær Grethe Aagnes grethe.aagnes@gmail.com 99475253
Kasserer Liv Anne Kildal liv.anne.kildal@gmail.com 91606046
Styremedlem Torunn Blokhus torunn.blokhus@sbnett.no 91150221
Styremedlem Wenche Hansen wenche.hansen@online.no 75587878
Varamedlem Dagrun Helland dagrunnhelland@gmail.com 90615563
Styremedlem Merete Ersvik ersvik@gmail.com 97561729
Varamedlem Trine Skogvold Isaksen triisa@vgs.nfk.no 91573662
Styremedlem Ellen-M Larsen ja-nila@online.no 91001575
Styremedlem Kristina Skjemstad kristina@signalbox.no 91834447