Steinkjer hagelag

Steinkjer hagelag

Velkommen til oss!

 

Vi ønsker alle hageinteresserte velkommen, du trenger ikke ha egen hage for å være medlem hos oss. Bli med og besøk flotte hager, delta på inspirerende foredrag, medlemsmøter og interessante kurs. Det er bare å komme på et arrangement eller ta kontakt med en av oss i styret for mer informasjon. Velkommen!

Nyheter

Kontakter

Funksjon Navn Epost Telefon
Nestleder Siri Bruem siri@bruem.net 92437376
Leder John Fornes john.hilmar.fornes@ntebb.no 41930151
Styremedlem Brit Elden Melting brit.elden.melting@ntebb.no 99488926
Styremedlem Elin Anite Ørstrand eanite67@gmail.com 48096516
Varamedlem Torgeir Tessem info@fargetuva.no 92659597
Kasserer Lisbeth Valstad lisbeth.valstad@ntfk.no 41266013
Sekretær Marna Gunnvor Nilsson Ramsøy marna.ramsoy@online.no 92685856
Varamedlem Anne Karen Hegge anne.karen.hegge@gmail.com 47618663