Bærum hagelag

Bærum hagelag

Bærum hagelag er Norges største hagelag.

Bærum hagelag er et lokallag av Det norske hageselskap. Hagelaget ble stiftet i 1960 og er i dag Norges største hagelag med mer enn 500 medlemmer.
Vi ønsker å dele kunnskap og skape hageglede og interesse gjennom våre aktiviteter som møter, hagevandringer, studieringer og turer.


Til våre møter inviterer vi fagfolk til å holde foredrag om aktuelle hagerelaterte emner. På møtene serveres kaffe/te og kaker, og det blir også tid til litt prat med andre hageinteresserte.

Du kan besøke vår  hjemmeside på :  http://www.baerumhagelag.no/  for å se året program.

Følg oss gjerne på Facebook. 

Velkommen !

 

Kontakter

Funksjon Navn Epost Telefon
Styremedlem Hanne Henriksen Rydland hanne.rydland@rud.vgs.no 41402585
Styremedlem Johanna Öster johanna64@me.com 97023167
Styremedlem Helen Solstad hcsolstad@gmail.com 97759561
Styremedlem Arne Bjørge arne.bjorge@imr.no 91314810
Leder Eva Vaagland eva.vaagland@skafor.org 93039312
Styremedlem Betty Rødsten Gilde betty.gilde@online.no 95282561
Kasserer Gro Seip gro@fovea.no